IDĘ DO SENATU, PONIEWAŻ:

Wierzę, iż moją pracą  zapewnię polepszenie życia Polaków poprzez aktywną działalność ukierunkowaną na radykalną poprawę bezpieczeństwa, porządku publicznego, poprawę warunków socjalno-bytowych, odbiurokratyzowanie państwa.
Zamierzam czynnie przyczynić się do rozwoju polskiej gospodarki, angażować w politykę gospodarczą, promocję mojego regionu i Polski, wpłynąć na rozwój oświaty i pomocy społecznej.

Jestem bezpartyjną kandydatką do Senatu z okręgu Płońsk, Ciechanów, Żuromin, Mława, Przasnysz.  Jestem jedyną kobietą startująca z Komitetu Wyborców Unia Prezydentów-Obywatele do Senatu. Wychowałam się na wsi 15 km od Płocka, we wsi Radotki.

Czy ogarnia Państwa frustracja i niezadowolenie z otaczającej rzeczywistości, kształtu polskiej sceny politycznej, kształtu polskiej demokracji? Jestem przekonana, że nie jestem odosobniona w swoim niezadowoleniu, rozczarowaniu i braku zgody na otaczającą niesprawiedliwość.

Jestem młoda, wykształcona, pracowita i konsekwentna. Zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie mojej kandydatury 9-go października  w wyborach do Senatu.  Chcę być bliżej ludzi, bliżej ludzkich spraw!

Potrafię działać, potrafię słuchać!